نحوه عضویت در شبکه های اجتماعی پرتال چگونه می باشد؟"پرتال جامع خودرو کشور" با هدف سهولت در امر اطلاع رسانی در حوزه خودرو و ارتباط هر چه بهتر کاربران با پرتال، به تازگی اقدام به راه اندازی کانال تلگرام خود نموده است. در این کانال آخرین اخبار و اطلاعات خودروهای روز داخلی و خارجی به نمایش در آمده است و کاربران پرتال می توانند در هرلحظه قیمت های روز خودروها را مشاهده نمایند.

با عضویت در کانال پرتال جامع خودرو کشور می توانید از آخرین شرایط فروش و پیش فروش خودروسازان داخلی و وارد کنندگان خودرو و قیمت های روز خودروهای صفر مطلع شوید.

علاوه بر آن، مقالات و عناوین کاربردی در زمینه چگونگی نگهداری خودرو و مطالب و تصاویر جذاب و دیدنی در این زمینه از جمله مواردی هستند که در این کانال در دسترس کاربران پرتال قرار می گیرد .

عضو کانال پرتال جامع خودرو کشور شوید و دوستان خود را نیز به  این کانال دعوت نمایید.

لینک کانال تلگرام "پرتال جامع خودرو کشور"

https://telegram.me/IranECarDotcom

بعد از ورود به کانال بر روی گزینه Join کلیک نمایید.

شبکه های اجتماعی یکی از ابزارهای سریع و راحت جهت ارتباط با کاربران و علاقه مندان به وب سایتها می باشد و مدت زمانی است با استقبال خوب و روز افزونی مواجه شده است. پرتال جامع خودرو کشور نیز همگام با تکنولوژی های نوین و با بهره گیری از چنین ابزارهایی، تلاش برای ارتباطی هوشمند با کاربران خود را آغاز و اقدام به راه اندازی اینستاگرام خود نموده است.
در اینستاگرام "پرتال جامع خودرو کشور" قیمت های روز خودرو، اخبار دنیای خودرو، مقالات تخصصی در حوزه خودرو و تصاویر جذاب و دیدنی در خصوص خودروهای قدیمی و جدید را در دسترس کاربران پرتال قرار می گیرد. همچنین امکان مشاهده و مطالعه نظر دیگر کاربران و ثبت نظرات برای هر کدام از این مطالب نیز وجود دارد.

لینک اینستاگرام "پرتال جامع خودرو کشور"

https://instagram.com/iranecar

بعد از ورود به صفحه اینستاگرام بر روی گزینه follow کلیک نمایید.