معرفی داج چارجر و چلنجر Stars & Stripes ادیشن

1398/1/24
Content Article Detail

داج می‌گوید محصولاتش در میان نیروهای نظامی آمریکایی از محبوبیت بسیار بالایی برخوردار هستند. به همین دلیل است که این خودروساز آمریکایی یک پکیج سفارشی را برای خودروهای چلنجر و چارجر و با نام Stars & Stripes معرفی کرده است.

استیو بیهم مدیر برندهای سواری فیات-کرایسلر در آمریکای شمالی گفته است:
داج به خاطر تولید محصولات سفارشی و جذاب شناخته می‌شود. ما همچنین با دقت به نظرات مشتریان نظامی خود گوش می‌دهیم. پکیج Stars & Stripes یک فرصت مناسب برای معرفی ظاهری سفارشی با عناصر منحصربه‌فرد است. این پکیج مختص طرفدارانی است که خواهان خودرویی جذاب‌تر هستند.با پرداخت 1995 دلار، این پکیج را دریافت خواهید کرد که دارای ویژگی‌های متفاوتی است. واضح‌ترین ویژگی این پکیج سفارشی نوار مشکی بزرگی است که در کناره‌های طرف راننده رنگ نقره‌ای برجسته را به خود گرفته است. یک دست رینگ 20 اینچی مشکی و نشان‌های متفاوت هم از دیگر موارد قابل ذکر هستند. داخل کابین این خودروها شاهد عناصر مشکی، صندلی‌های ویژه و… خواهید بود. در اطراف پشت آمپرها نیز دوخت برنزی و نشان‌های خاص دیده می‌شوند.داج همچنین خبرهایی برای مالکان خودروی چارجر SRT هلکت دارد. این سدان عضلانی دیوانه کننده پکیج مشکی ساتین را دریافت کرده که قبلاً تنها مختص برخی مدل‌های چلنجر بود.

سقف، کاپوت و صندوق‌عقب پوششی مشکی دارند که ظاهر مخوف‌تری ایجاد کرده اما اگر نمی‌توانید مدل هلکت را بخرید نگران نباشید چراکه پکیج مشابه براس مانکی نیز برای مدل‌های دیگر چارجر و چلنجر وجود دارد.
 

منبع مقاله : پدال

دیدگاه جدید