کامیون زیبای آلفارومئو…

1397/11/16
Content Article Detail

معمولاً خودروهای تولیدی آلفارومئو را به عنوان یکی از جذاب‌ترین محصولات صنعت خودرو در نظر می‌گیرند. سه مجری مشهور گرندتور یعنی کلارکسون، هموند و می همیشه خودروهای آلفارومئو را به خاطر زیبایی و کاراکتر خاص سواری می‌ستایند. اگرچه در بحث طراحی همیشه سلیقه‌ی افراد حرف اول را می‌زند اما خودروهای آلفارومئو از نظر اکثر افراد زیبا هستند.

اما اگر این خودروساز ایتالیایی تصمیم به تولید کامیون بگیرد وضعیت چه خواهد بود؟ خوشبختانه طراحان صنعتی این کار را در فضای مجازی انجام داده‌اند و نتیجه‌ی کارهای آن‌ها را می‌توانید مشاهده کنید. طراح کره‌ای به نام تا کانگ لی زبان طراحی آلفارومئو را در یک کامیون بکار برده و در آن می‌توان جلوپنجره‌ی منحصربه‌فرد اسکودتو را که کل کابین را در احاطه دارد تشخیص داد. انحناهای احساسی و هیجان‌انگیز به میانه‌ی کابین رسوخ کرده و استایلی ایتالیایی را خلق کرده‌اند. به جرات می‌توان گفت این کامیون جزو زیباترین کامیون‌های دنیا بوده و مطمئنیم که شما هم همین نظر را دارید.

البته که این کامیون رنگ بدنه‌ی قرمز را انتخاب کرده است. ما اصلاً نمی‌توانیم این کامیون را بدون رنگ جذاب قرمز تصور کنیم. با این رنگ‌بندی هیجان‌انگیز، کوکاکولا واقعاً می‌تواند از این کامیون‌های ایتالیایی برای حمل‌ونقل خود استفاده کند. البته امیدواریم که آلفارومئو تصمیم به تولید چنین محصولی بگیرد! 

منبع مقاله : پدال

دیدگاه جدید