ترانزیت کاستوم ناگت، کمپر ون جدید فورد برای اروپا

1397/11/15
Content Article Detail

فورد ترانزیت کاستوم ناگت جدید آماده‌ی بردن 4 سرنشین خوش‌شانس به سفری رویایی است. این خودرو از تمامی تجهیزات رفاهی و راحتی موردنیاز یک سفر لذت‌بخش برخوردار می‌باشد.

این خودرو که در نمایشگاه خودروی بروکسل 2019 رونمایی شده با همکاری شرکت وست فالیا توسعه یافته و دارای دو نسخه می‌باشد. نسخه‌ی پلاس از نوع LWB بوده و تجهیزات و فضای داخلی بیشتری دارد.کمپر ناگت که بر پایه‌ی ترانزیت کاستوم استاندارد بنا شده از دو تخت خواب تاشو سود برده و دارای فضای حال دوم با دو تخت خواب دیگر است. آشپزخانه‌ی L شکل خودرو در بخش عقب به اجاق‌گاز، ظرف‌شویی و یخچال 40 لیتری مجهز بوده و تانک‌های آب نیز تأمین‌کننده‌ی نیازهای سرنشینان هستند.


فضای داخلی برای 5 نفر تدارک دیده شده و سه نفر دیگر نیز می‌توانند روی نیمکتی دیگر بنشینند. همچنین راننده و سرنشین صندلی جلویی به لطف ترمزدستی تاشونده می‌توانند جهت خود را کامل تغییر دهند. یک میز تاشوی دیگر هم با دو صندلی اضافی به صورت آپشن در اختیار مشتریان هستند.


انتخاب مدل پلاس به معنی فضای کابین بیشتر است. این خودرو 36.7 سانتی‌متر طویل‌تر از مدل عادی بوده و دارای کمد لباس بزرگ‌تر، توالت داخلی و طراحی بالاتر سقف می‌باشد.هر دو کمپر ون موردبحث از کف‌پوش چوبی، شیشه‌های عقب تیره و… بهره‌مند هستند. این خودروها را می‌توان به سیستم صوتی مرغوب و تجهیزات اسپورت سفارش داد.نیروبخش فورد ترانزیت کاستوم ناگت پیشرانه‌ی 2 لیتری اکوبلو دیزل است که با قدرت‌های 130 و 170 اسب بخاری در دسترس بوده و می‌توان با آن‌ها گیربکس 6 سرعته دستی یا اتوماتیک را انتخاب کرد.این کمپر ون‌ها از بهار سال جاری میلادی در برخی بازارهای اروپایی همچون آلمان، اتریش، بلژیک، سوئیس و ایتالیایی عرضه خواهد شد.

 
 

منبع مقاله : پدال

دیدگاه جدید