بهترین خودروهای مفهومی سال 2018

1397/10/4
Content Article Detail

سال گذشته شرکت‌های خودروسازی مختلف مثل مرسدس‌ بنز، استون مارتین، تویوتا، هیوندای و پورشه مدل‌های مفهومی زیبا و مجهز به فناوری‌های پیشرفته رونمایی کردند.

فناوری و ایده‌های جدید در صنعت خودروسازی با سرعت باورنکردنی در‌حال‌پیشرفت و تغییر است که این مورد را به‌راحتی می‌توان در بخش‌های مختلف دید. سامانه‌های خودران به‌لطف سرمایه‌گذاری‌ شرکت‌های بزرگ و کوچک در‌مقایسه‌با چند سال گذشته دگرگون شده‌اند. حتی خودروهای مجهز به پیشرانه‌ی احتراق داخلی هم با وجود فناوری برقی، در‌حال‌توسعه و پیشرفت بیشتر هستند.

Toyota GR Supra Racing Concept 2018

براساس پیش‌بینی کارشناسان، به‌زودی خودروسازی جهان فناوری خودران و انوع نمونه‌های الکتریکی کاربردی را ارائه می‌کند؛ اما هنوز تا آن زمان فاصله داریم. برای پیش‌نمایش فناوری‌های آینده، بهترین مقدمه تولید خودروهای مفهومی است. مدل‌های مفهومی که گاهی هیچ‌وقت به‌ واقعیت نمی‌رسند، چشم‌انداز رؤیایی و شاید اغراق‌آمیز خودروساز از آینده هستند. در آستانه‌ی سال 2019، در این مقاله بهترین خودروهای مفهومی سال 2018 را بررسی می‌کنیم. وبسایت Newatlas در مقاله‌ای خواندنی، هشت مدل مفهومی 2018 را به‌عنوان جذاب‌ترین‌های سال انتخاب کرده است. درادامه، این مدل‌های مفهومی را با شما مخاطبان زومیت به‌اشتراک می‌گذاریم.

پژو e-Legend

Peugeot e-Legend


منبع مقاله : زومیت

دیدگاه جدید