• Archive list

  کیا پیکانتو X-Line، معرفی شد

  نسخه‌ی جدیدی از مدل پیکانتو، با طراحی الهام گرفته‌شده از شاسی‌بلندهای کیا معرفی شد.

  تاریخ: 1396/6/15
 • Archive list

  وانت رنو آلاسکان، نسخه‌ی 2017 معرفی شد

  شرکت خودروسازی رنو پیش از فروش خودروی رنو آلاسکان جدید در کلمبیا و بقیه کشورهای آمریکای لاتین، از مدل 2017 این خودروی کاربردی رونمایی کرد.

  تاریخ: 1396/6/13
 • Archive list

  چگونه رنو-نیسان تبدیل به یکی از بهترین خودروسازان جهان شد؟

  شرکت رنو در سال 1899 تاسیس شد و تا به امروز فراز و نشیب‌های زیادی را پشت سر گذاشته است. یکی از بدترین دوران‌ها در تاریخ رنو، اواسط دهه‌ی 90 میلادی است. «کارلوس غصن» مدیر عامل فعلی رنو-نیسان و کسی که در سال 1996 به این شرکت پیوست از وضعیت آن زمان شرکت این‌طور می‌گوید: «جلسات پی‌درپی که در آن‌ها درباره‌ی همه چیز صحبت می‌شد ولی حاصلی در پی نداشت. ول‌خرجی بیداد می‌کرد؛ یک موقع می‌دیدی برای یک قطعه‌ی ساده پول هنگفتی خرج می‌شود؛ نظارت بر این موارد اصلا نبود.»
  تاریخ: 1396/6/11
 • Archive list

  ام جی 360؛ مشخصات فنی، قیمت و هر آنچه درباره آن باید بدانید

   MG، نامی ماندگار در صنعت خودروسازی دنیا است که امروزه در مالکیت چینی‌ها قرار دارد. ارزان‌ترین محصول این برند، با نام ام جی 360، به‌تازگی در کشور مونتاژ و عرضه شده است.

  تاریخ: 1396/6/8
 • Archive list

  معرفی ارزانترین خودروهای اتوماتیک در بازار ایران

  امروز ساینا و کمتر از دو ماه دیگر کوییک جزو تازه واردهای بازار خواهند شد. این دو محصول شباهت‌های زیادی به هم دارند که مهم‌ترین آن اتومات بودن است. هر دو خودرو ارزان‌ترین نوع اتومات را در خود جای دادند. شباهت دیگر با تیبا است. هر دو از پلت فرم تیبا هستند.
  تاریخ: 1396/6/7
 • Archive list

  کیا موتورز، داستان دوچرخه‌سازی که خودروساز شد

  شرکت «صنایع دقیق کیونگ‌سونگ» کار خود را در سال 1944 با ساخت قطعات دوچرخه و لوله‌های فولادی شروع کرد. در میانه‌ی جنگ جهانی دوم کسی فکرش را نمی‌کرد که شرکتی بزرگ به نام کیا موتورز از دل آن متولد شود و کره‌ی جنوبی را تبدیل به یکی از بزرگترین صادر کنندگان خودرو بکند. پس از پایان جنگ جهانی، کره‌ی جنوبی دوباره وارد یک جنگ دیگر و این بار با کره‌ی شمالی شد و زیرساخت‌های این کشور به طور کامل از بین رفت. با این حال سیاست‌های توسعه‌ای دولت‌های بعد سبب شد که صنایع این کشور دوباره و این بار خیلی سریع‌تر از قبل ساخته شوند.

  تاریخ: 1396/6/6
 • Archive list

  13 خودروی قابل اعتماد بازار آمریکا

  به نظر می‌رسد هنوز هم خودروهای ژاپنی مطمئن‌ترین خودروهای بازار هستند. در این مقاله 13 خودرو قابل اعتماد را به شما معرفی می‌کنیم.

  تاریخ: 1396/6/5
 • Archive list

  مشحصات فنی ساینا اتوماتیک، معرفی شد

  بعد از گذشت یک سال از عرضه‌ی خودروی ساینا توسط گروه خودروسازی سایپا، حالا قرار است این خودو، در نسخه‌ی مجهز به جعبه‌دنده‌ی خودکار، آماده‌ی تولید می‌شود.
  تاریخ: 1396/6/4
تا