• Archive list

  فولکس واگن تیگوان؛ مشخصات فنی، قیمت و هر آنچه درباره آن باید بدانید

  واردات و حتی تولید محصولات فولکس واگن در ایران قطعی شده و مدل مشهور تیگوان در کلاس شاسی‌بلند، در شرف ورود به ایران است. در ادامه‌ی مطلب، به بررسی جامع این خودرو می‌پردازیم.
  تاریخ: 1397/3/29
 • Archive list

  بی ام و iDrive 7؛ سنت شکنی در رابط کاربری

  در بین طرفداران بی‌شمار برند آلمانی بی‌ام‌و، یک مورد مشترک وجود دارد؛ همه‌ی آن‌ها به اصالت و قدمت این شرکت افتخار می‌کنند. این مورد اصلاً چیز بدی نیست، چرا که بی‌ام‌و واقعاً هم بیش از 100 سال قدمت دارد و محصولات آن در جهان شناخته شده هستند. اما صنعت خودروسازی به‌سرعت در حال پیشرفت است و اصالت و قدمت یک برند باوجود اعتبار قابل توجه، مسئولیت مهندسان و طراحان شرکت را بیشتر می‌کند. تیم‌های طراحی و مهندسی باید تعادل بین حفظ قدمت یک برند و ارائه‌ی محصولی جدید و خلاقانه را پیدا کنند که به‌دلیل سرمایه‌گذاری هنگفت، یکی از مشکل‌ترین کارهای موجود است.
  تاریخ: 1397/3/28
 • Archive list

  ابرخودروهای مدرن؛ مهمان احتمالی WEC

  کلاس خودروهای پروتوتایپ LMP1، پرچمدار مسابقات استقامتی جهان (WEC) فدراسیون جهانی اتومبیلرانی (FIA) محسوب می‌شود. پس از خروج شرکت‌های آئودی و پورشه، تویوتا تنها برند خودروساز بزرگ است که در رقابت‌های سال 2018 کلاس LMP1 شرکت دارد.
  تاریخ: 1397/3/27
 • Archive list

  نگاه عمیق و بررسی فنی TVR گریفیت

  جدیدترین محصول TVR با نام گریفیت دارای ویژگی‌های اسپرت و توانایی‌های چشمگیری از لحاظ فنی و ظاهری است.
  تاریخ: 1397/3/23
 • Archive list

  ارزان‌ترین خودروهای دنیا با قدرت بیش از 500 اسب بخار

  قدرت پیشرانه یکی از مهم‌ترین فاکتورهای خرید خودرو، به‌خصوص در میان طرفداران اهل سرعت و رانندگی تهاجمی است. قدرتمند بودن خودرو به معنی قیمت بالاتر آن است که خود عامل مهمی در فروش جهانی محسوب می‌شود. در این برندهای خودروساز، معمولاً آمریکایی‌ها با در اولویت قرار دادن قدرت بالا و قیمت مناسب، نظر طرفداران را جلب می‌کنند.
  تاریخ: 1397/3/21
 • Archive list

  نگاه عمیق به فناوری اطلاعات و سرگرمی مرسدس بنز GLC

  در این مقاله به بررسی سیستم اطلاعات و سرگرمی مرسدس بنز GLC300 4Matic می‌پردازیم که از نظر کارایی و ایمنی، یکی از بهترین‌های دنیا است.
  تاریخ: 1397/3/20
 • Archive list

  کم ارتفاع ترین خودروهای تاریخ

  کم ارتفاع‌ترین خودروهای جهان را می‌توان در چند روش مختلف طبقه‌بندی کرد. البته منظور ما از ارتفاع، فاصله‌ی سقف تا سطح در خودرو است که برخلاف گذشته در چند سال اخیر، خودروها ارتفاع بیشتر را انتخاب می‌کنند. خودروهای معرفی شده در این فهرست، به‌قدری ارتفاع کمی دارند که به‌راحتی از موانع ورودی و خروجی پارکینگ یا جایگاه پرداخت عوارض، بدون ایجاد مشکل عبور می‌کنند.
  تاریخ: 1397/3/13
 • Archive list

  بهترین خودروهای اسپرت 2018 با قیمت مناسب

  خودروهای کلاس سوپراسپرت، معمولا بیش از 100 هزار دلار قیمت دارند؛ اما مدل‌های اسپرت و با عملکرد بالا، به قیمت 30 تا 70 هزار دلار هم، تولید می‌شوند.
  تاریخ: 1397/3/9
تا