• Archive list

  نسل جدید تویوتا کرولا و مزدا 3؛ فصلی تازه از رقابت جذاب ژاپنی‌ها

  دو خودروساز اصیل ژاپن با نسل جدید تویوتا کرولا و مزدا 3 به رقابت همیشگی در کلاس خودروهای کامپکت اقتصادی ادامه می‌دهند.
  تاریخ: 1397/9/21
 • Archive list

  معرفی فولکس‌واگن جتا GTL مدل 2020 در شیکاگو

  فولکس‌واگن جتا 2019 استارت کندی داشته اما احتمالاً به خاطر رونمایی از مدل جتا GLI جدید شاهد سرعت گرفتن آن خواهیم بود.
  تاریخ: 1397/9/21
 • Archive list

  منتظر آتش‌بازی تویوتا GR سوپرا سوپر GT باشید!

  در ماه مارس و همزمان با رونمایی از کانسپت تویوتا GR سوپرا ریسینگ همگان شاهد احیای یکی از نمادین‌ترین نام‌های دنیای خودرو بودند. به نظر می‌رسد این خودروساز ژاپنی کاملاً دست از سر این کوپه‌ی اسپورت برنداشته چراکه یک کانسپت دیگر مختص پیست را توسعه داده است. این خودرو با نام کامل GR سوپرا سوپر GT کانسپت شناخته می‌شود و حدود یک ماه دیگر آن را در نمایشگاه توکیوی ژاپن خواهیم دید.
  تاریخ: 1397/9/20
 • Archive list

  بررسی آئودی R8 فیس لیفت 2019

  آئودی مدتی است که از نسخه فیس لیفت  R8 رونمایی کرده است. این خودرو بر خلاف همقطاران خود کاملا سنتی بوده بطوریکه از سیستم های پرخوران  و موتور کم حجم که امروزه بیشتر توسط رقبا استفاده می شود در این خودرو خبری نیست و بجای آن نیروگاه 10 سیلندر کاملا تنقس طبیعی  وظیفه تامین نیرو را بر عهده دارد.
  تاریخ: 1397/9/19
 • Archive list

  با بوگاتی شیرون به رکورد سرعت فکر نکنید!

  زمانی که بوگاتی شیرون با آن پیشرانه‌ی 16 سیلندر 1479 اسب بخاری خود در سال 2016 رونمایی شد دنیای خودرو با خود فکر کرد که پادشاه جدید سرعت به میدان آمده است. حداکثر سرعت این هایپرکار به 420 کیلومتر در ساعت محدود شده که از نظر فنی کمتر از حداکثر سرت ویرون SS می‌باشد؛ اما گفته شده به زودی تست سرعت این خودرو با حذف محدود کننده‌ی سرعت انجام خواهد شد.
  تاریخ: 1397/9/18
 • Archive list

  فراخوان لامبورگینی گالاردو به خاطر چراغ‌های هشدار

  شاید چراغ هشدار تعدادی از لامبورگینی گالاردوها هر بار پس از خاموش کردن خودرو خاموش شود. به همین خاطر است که برخی مدل‌های این سوپر اسپورت خاطره‌انگیز فراخوان شده‌اند.
  تاریخ: 1397/9/18
 • Archive list

  سه‌گانه سفارشی تویوتا هایلوکس برای داکار 2019

  تویوتا گازو ریسینگ آفریقای جنوبی از سه خودروی جدید خود برای مسابقات رالی داکار 2019 رونمایی کرده است. De Villiers/Von Zitzewitz، Al Attiyah/Baumel و Ten Brinke/Périn راننده و کمک‌راننده‌ی خودروهای مسابقه‌ای هایلوکس هستند.
  تاریخ: 1397/9/17
 • Archive list

  ویژگی‌های نسل جدید جیپ گرند چروکی 2021

  شاید دیترویت را شهر موتور بخوانند اما خودروهایی که در آنجا ساخته می‌شوند تنها به اندازه انگشتان یک دست است!
  البته این تعداد خودرو می‌تواند در آینده بیشتر شود چراکه وال‌استریت ژورنال گزارش داده فیات-کرایسلر تأسیسات جدیدی در دیترویت تأسیس خواهد کرد. اگرچه در خبر منتشر شده اشاره زیادی به جزئیات نشده اما گفته می‌شود این کارخانه به تولید یک شاسی‌بلند جدید مبادرت خواهد کرد.
  تاریخ: 1397/9/17
تا