نوع خودرو
  مدل خودرو
مدل هاي موجود بنتلي (Bentley)
بنتلي - آرنيج - 2006 (Bentley Arnage 2006)  

بنتلي آرنيج يک سدان سوپر لوکس است . اين خودرو از تجهيزات رفاهي بسياري برخوردار است واز موتوري به حجم 6.8 ليتر 8 سیلندر (V) شکل سود مي برد و نيروي موتور به چرخهاي عقب منتقل مي شود .

بنتلي - كنتيننتال - جي تي سي - 2006 (Bentley Continental - GTC 2006)  

بنتلي - كنتينتال جي تي سي (Bentley Continental GTC) از مدلهاي سقف بازشوي (Convertible) كمپاني بنتلي است. خودرويي است دو در (Coupe) چهار نفره با ظاهري عضلاني كه البته مدل سقف بازشوي كنتينتال جي تي (Continental GT) مي‌باشد. از پيشرانه‌اي به حجم 6 ليتر و تعداد 12سيلندر (w) ، توانايي توليد 552 اسب بخار را دارد. انتقال نيرو در اين خودرو به چرخهاي عقب مي باشد.

بنتلي - كنتيننتال - فلائينگ اسپور - 2006 (Bentley Continental - Flying Spur 2006)  

بنتلي - كنتينتال فلائينگ اسپور (Bentley Continental Flyin Spur) خودرويي است چهاردر صندوق‌دار و لوكس (Luxury Sedan) كه مي‌توان آن را مدل چهاردر و بزرگتر كنتينتال جي تي (Continental GT) برشمرد.فلائينگ اسپور از كاملترين تجهيزات استاندارد در گروه خود برخوردار است. اين مدل هم از موتوري 12 سيلندر (W) به حجم 6 ليتر بهره مي‌برد كه با استفاده از پرخوران موتور (Bi-Turbo) قادر به توليد 552 اسب بخار را مي‌باشد. انتقال نيرو در اين خودرو به چرخهاي عقب مي‌باشد.

بنتلي - كنتيننتال - جي تي - 2007 (Bentley Continental - GT 2007)  

كنتيننتال - جي تي (Continental GT) خودرويي دو در صنـدوق دار (Coupe) است كه همـانند ديگر مدلهاي كمپـاني بنتلي (Bentley) جزو خودروهاي لوكس و گران قيمت محسوب مي شود. از خصوصيات ظاهري آن به برجستگي بيش از اندازه قسمت عقب خودرو مي‌توان اشاره كرد. پيشرانه 6 ليتري (W) شكل خودرو قادر به توليد 552 اسب بخار نيرو مي باشد كه به چهار چرخ منتقل مي شود . بنتلي كنتيننتال - جي تي (Bentley Continental GT) مي تواند در زمان 4.8 ثانيه سرعت خودر را به 100 كيلومتر در ساعت برساند.

بنتلي - میلسان - 2011 (Bentley Mulsanne 2011)  

بنتلی - میلسان (Bentley Mulsanne) پس از یک وقفه 20 ساله در سال 2010 به عنوان مدل 2011در انگلستان به نمایش در آمد. میلسان (Mulsanne) خودرویی است لوکس سایز بزرگ (Full-Size Luxury Car) که جانشینی برای مدل آرنیج (Arnage) این کمپانی است و در حال حاضر بزرگترین مدل تولیدی بنتلی (BENTLEY) است. پیشرانه عرضه شده برای میلسان 8 سیلندر (V) بوده به حجم 6.5 لیتر که قادر به تولید 505 اسب بخار (hp) نیرو می باشد. همچنین این خودرو از یک جعبه دنده 8 سرعته (8-speed ZF 8HP automatic) بهره مند است.از رقبای اصلی بنتلی - میلسان (Bentley Mulsanne) می توان به مرسدس بنز - اس کلاس(Mercedes-Benz S class) ، ب ام و سری 7 (BMW 7-Series) و لکسوس - ال اس (Lexus LS) اشاره کرد.

بنتلي - کنتیننتال جی تی سی - 2012 (Bentley Continental GTC 2012)  

دومین نسل از مدل روباز کنتیننتال - جی تی (Continental GT) با نام جی تی سی (GTC) در سال 2011 رونمایی شد. طراحی این مدل را آقا دیرک فن براکل (Dirk Van Braekel) بر عهده داشته و در طراحی آن سعی کرده تا تمام خصوصیات کلاسیک بنتلی را با جذابیت های مدرن در هم ادغام نماید تا محصولی به روز و اصیل را روانه بازار خودرو های دو در لوکس نماید.پیشرانه کنتیننتال - جی تی سی 2012(Continental GTC) دوازده سیلندر بوده با آرایش (W) و حجم 6 لیتر که با بهره مندی از سیستم پرخوران (Turbocharger) قادر به تولید 567 اسب بخار (hp) نیرو می باشد. همچنین این خودرو از یک جعبه دنده 8 سرعته اتوماتیک جدید استفاده می نماید.

1 2

پاصفحه